sk-Vítejte v Covidistánu, roušky s sebou

12.02.2022

Vítejte v českém zdravotnictví... školství... zemědělství v úpadku... prostě v Covidistánu. Dnes se neumírá na nic jiného, než na tohle. Dětem ve škole se říká: "Nasaď si roušku, kvůli tobě zemřelo třicet tisíc lidí!" 

Už před dvěma léty jsem napsala status na cenzorském Facebooku, že nás blbost zabije dříve než samotný virus. Byla jsem za to vyhozena ze zaměstnání. Horlivý donašeč zafungoval přímo bezchybně. Doufám, že mu i po dvou létech chutná jíst a cítí se spokojen. On se i ten covid tehdy hodil, našel se totiž důvod mě odstranit, protože jsem viděla zbytečně do karet šéfovi, který nechutně přeplácel za stejnou práci kolegu. A ten se s radostí nechal.

Prostě  nedala jsi — nedostaneš.

Moje dcera zajídá sladkostmi stres a bolavou duši, protože byla vyčleněna jako neočkovaná z kolektivu. Nesměla jet na lyžařský výcvik. Nakonec vlastně směla, sehnal se mobilní "šťourací" tým. Jenže pro dvě třídy bylo jen třicet míst. Takže se vlk nažral a koza zůstala celá. Má bolesti žaludku a pálí ji žáha. Je jí třináct. 

 Takto krásně vás přivítá bufet v nemocnici, kam jdete po dvou letech, kdy se snažíte neobtěžovat a léčit raději vše doma, krom operací. Hned vás přejde chuť si tam koupit i housku.  

Od lékařky a sestry dostanete hned ve dveřích vynadáno, že nejste objednané. Na dveřích je přesný popis jak se máte chovat, pohybovat, dýchat, nedýchat, přilepit dítě k židli, kudy a jak dojít nejkratší cestou k lékaři... Časem možná přibude přesná trasa a souřadnice kanálů, které máte přeskočit. 

Zajímavý je bod, kdy máte být léčeni po telefonu v případě BANÁLNÍCH zdravotních potíží. Jste objektivní posoudit, že se nejedná i o nějakou skrytou zdravotní obtíž? Co když se stane, že dítě nemá jen zaražené větry, ale koliku nebo jinou nemoc, na kterou vám doma do rána zemře? 

Další zaklínadlo OMIKRON je tady. Vyděšení lidé se vzájemně udávají, kdo a jak má nebo nemá nasazenou roušku. Ten hnusný kus hadru, který každému ubírá zbytky imunity, kterou mu už stačilo zničit otrocky opakované očkování. Kdo je PROTI je „ANTIVAXER“. Prosím vás, ten kdo vymyslel toto hanlivé označení, zřejmě nepochopil, že VAX je vosk.  Takže my ANTIVAKCEŘI vůbec nejsme PROTI. Jsme jen zdraví lidé s dobrou imunitou a nejsme lovná zvěř postižená prašivinou.

Očkovaní se očkovali protože jim někdo umřel. Nebo se bojí, že někdo umře. Dokonce sousedka na to umřela...  Jaký je v tom rozdíl, když mi umřeli před deseti lety, měsíc po sobě, rodiče na rakovinu? 

Také to někomu vyčítám? Na něco někdy zemřeme všichni.

Neočkovaní jsou totiž prostě nezodpovědní hajzlové. Zavírat je někam, izolovat! Masmédia melou stejnou, dokonale obehranou písničku, neeticky ukazují fotky zemřelých spoluobčanů. Pravda či opačný názor je HOAX, DEZINFORMACE... Na odborné elity se kydá hnůj, zesměšňují se, zpochybňují se jejich vědomosti a vzdělání.

Stále se snažím jednat kulantně a hovořit k lidem laskavě a trpělivě snášet útlak a útisk svůj i těch, kteří se nepodrobují vymývání mozků. Dnes ale udělám drobnou výjimku. 

Vy všichni, kteří si necháte namluvit, že bez vakcíny nepřežijete a jak jsou, nás zmetků, odmítačů plné špitály... vyndejte už, prosím,  konečně hlavy z prdele. Pokud je to váš koníček, vaše přesvědčení, nebo nedokážete přežít bez té prdele v létě namočené  do slané vody, bez kusu žvance v hospodě, jejíž personál vás ještě loni prosil, ať nakoupíte u okénka a letos píše cedule a vyhodí vás na ulici... 

Pak tedy s jasným podtextem: nažerte se v autě jako pes. Nechte se probodat vakcínami klidně jako cedník. Nemusíte ode mě ani kupovat knihy. Vakcinovaní totiž píšou určitě líp. I média to do vás určitě, mimo jiného, časem nahustí. Vakcinovaní jsou totiž nadlidi. Říkali to v rádiu, tak to bude jistě pravda. Jedinou snahou vládní garnitury je především rozdělit národ na dvě nesmiřitelné protistrany. Přesně ve smyslu latinské formulace principů i politiky „rozděl a panuj.“ Vždyť přece znesvářené a rozdělené skupině se vládne snáz než skupině semknuté a jednotné.

Ale uvědomte si konečně, že pokud budete tomuto diktátu a záměrnému děšení  podléhat, tento svět NEBUDE už nikdy NORMÁLNÍ. Teď je totiž  na řadě OMIKRON. Mutace nad jiné nakažlivá, ale veskrze neškodná.

Zkuste si ale v hlavě srovnat, kolik písmen má řecká abeceda...


Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti