Šárka Rosová Váňová

moderátorka, spisovatelka,  rétorka  

Píšu knihy srdcem pro ty, kteří srdcem čtou...


Deset tváří ženy

Deset příběhů a tváří jedné ženy, která miluje svého muže. Kolik dalších tváří vlastně může mít? To je věcí její fantazie a umění taktiky nechat se podmanit milujícím mužem, ale přesto mu vládnout. A on jí vždy s láskou a rád kvůli svému chtíči podlehne a jejich život tak nachází tělesné a pevné duševní pouto a naplnění svazku. Bez ohledu na věk a časoprostor. To je krásné a věčné pouto mezi mužem a ženou. A to je božské.

K zakoupení ZDE: E-shop


Přiměřeně laskavé příběhy


Jistě mi dáte za pravdu, že nejlepší příběhy píše sám život. Tato knížka vyšla v roce 2017 jako e-book. Čtenářům se tak moc zalíbila, že mě přiměli k vydání i její tištěné verze.

Je a bude na skladu, dokud vás neomrzí 😉

K zakoupení ZDE: E-shopPohádky pro celou rodinu

Pohádkově skutečná a neskutečně pohádková knížka přímo z naší rodinné zahrádky. Věřili byste tomu, že u nás pod Řípem žijí skřítkové Jaderníčci? Jaký malér se  v rodině stane, když kocour uteče z domova? Jak hodně nesnáší nové koťátko, které Dvounožka donese domů?

Proč je tak neskutečně mlsný a ze všeho nejvíc miluje placatou šunku?

To a ještě mnohem více se dozvíte v této krásné knížce, kterou ilustrovala Alucca, výtvarnice z Roudnice nad Labem. Křídový papír, spousta krásných obrázků a text, který rozhodně nezklame...  to vše pro Vás v této knížce.

K zakoupení ZDE:  E-shop
Hodnocení obchodu na Zboží.cz